BÜLTEN


 • Panasonic Doküman Tarayıcı
 • Panasonic Projeksiyon Ürünleri
 • Panasonic Monitör Ürünleri
 • Panasonic CCTV Kamera Ürünler
 • Edimax
Panasonic Doküman Tarayıcı İçin Tıklayınız 
İletişim Çözümleri
 
    
Mayıs 2017
Karşınızda KV-SL30 Serisi tarayıcılar
Bilgilerle dilediğiniz gibi çalışabilme özgürlüğü
Kağıdın zincirlerinden kurtulmak için hibrit bir çözüm


Kuruluşunuz için doğru tarama çözümünü kullanarak, işletmenizdeki verileri daha önce olmadığı kadar kolay ve verimli bir şekilde tarayabilir, paylaşabilir, kaydedebilir ve koruyabilirsiniz.

Yeni Panasonic KV-SL30 Serisi tarayıcılar size tam olarak bu çözümü sunar.

Rakiplerine göre daha hızlı, daha esnek olan, daha fazla özellik ve daha bütçe dostu değer sunan bu ürün, yatırımınızdan daha fazla geri dönüş elde etmenizi sağlayarak daha düşük sahip olma maliyeti sunar.


Hibrit tasarım, her şeye hazır tarama anlamına gelir

Bu serinin gerçek gücünün altında hibrit tasarımı yatıyor.Serinin her iki modelinde de düz yatak, otomatik belge besleyici ile entegre edilmiştir, bu şekilde yüksek hacimli A4 biçimlerine ek olarak hasarlı belgeler, kitapçıklar, pasaportlar, kimlik kartları, zarf ve karışık boyutlardaki belgeleri hızla ve kolayca ele alabilir.

Kısacası, sizinki gibi büyük ölçekli kuruluşların karşılaştığı sorunların aşılmasına yönelik olarak özel tasarlanmış tarayıcı çözümü arıyorsanız cevap işte burada.


Teknik Özellik Dosyasını İndirin
  
Broşürü İndirin

Web Sitesine Gidin

 
 
İletişim Çözümleri
KV-S10Y Serisi
Ağ Tarayıcıları bağlantısı
işletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde
Kasım 2017
Çalışma biçiminize uygun tasarlanmış ağ tarayıcıları

Panasonic, yeni KV-S10Y Serisi ağ tarayıcılarının lansmanı ile tüm ölçeklerden işletmelerde mükemmel biçimde çalışabilecek bir teknolojiye yönelik talebi karşılıyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler (kurumsal ortamlar, bankalar, finans kuruluşları, tıp klinikleri ve oteller gibi) için ideal olan bu tarayıcılar işletmelerin tamamen dijital çalışma yöntemi benimsemesine yardımcı olur.


 • Ağ özellikleri, PC ihtiyacı olmadan taramaların doğrudan kullanıcı sistemlerine bağlanması anlamına gelir
 • Tarayıcılar web tarayıcısı ve e-postaya tarama, FTP, SMB sunucusu, SharePoint veya bulut aracılığıyla ağa kolayca bağlanır
 • Yüksek hızlı önlü arkalı tarama zaman tasarrufu sağlar (KV-S1058Y için 65 ppm, KV-S1028Y için 45 ppm)
 • Yüksek kapasiteli otomatik belge besleyici (ADF) büyük hacimli belgeler için idealdir
 • Çift besleme algılama, çift besleme atlama ve tek dokunuşla tarama da dahil olmak üzere güvenilir kağıt besleme, işlem için daha az kesinti anlamına gelir
 • Çok belgeli tarama daha fazla esneklik sunar ve pasaportlar, kabartmalı kartlar ve uzun kağıt formatları taranabilir
Doğrudan ağ tarama

Tarayıcılar üç adet "itme" taraması modunda, yani PC veya USB bağlantısı olmadan kullanılabilir. Önceden ayarlanmış tarama işlevi sayesinde, kullanıcılar tarama gereksinimlerini önceden kaydettiklerinde doğrudan bir FTP sunucusuna, SMB klasörüne veya e-postaya tarama yapabilirler.

*A4/letter, portre, 200/300dpi, ikili/renkli

Yüksek kapasiteli
ADF

KV-S10Y Serisi tarayıcılarda aynı zamanda yüksek kapasiteli otomatik belge besleyici (ADF) bulunur. Büyük hacimli işler ve iki taraflı belgeleri taramak için ideal olan ADF, 100 orijinale kadar (80 g/m2) kağıt kapasitesine ulaşır.

Çoklu belge taraması

İşletmelerin belgeleri her şekilde ve boyutta kullandığını ve kullanıcıların her bir formatı tek tek taramak zorunda olmak istemediğini biliyoruz. KV-S10Y Serisi tarayıcılar, karışık kağıt ve toplu tarama için sert kartlarla birlikte pasaportları, kabartmalı kartları ve uzun kağıtları tarayabilir.

Teknik Özellik Dosyasını İndirin
Broşürü İndirin
Ürün Sayfasını Ziyaret Edin
 
 
 
Görsel Çözümler
Görsel Çözümler

Panasonic Görsel Sistem Çözümleri ekibinin hazırladığı, projektörler ve ekranlarla ilgili en son haberleri, etkinlikleri ve gelişmeleri bulabileceğiniz Kasım haber bültenine hoş geldiniz.

Kurulum Projektörleri
Piyasaya sunulan yeni MZ670 lazer projektörleri ile istediğiniz gibi iş birliği yapabilirsiniz>>

Bu ay MZ670 serisi esnek ve uygun maliyetli Solid Shine lazer projektörlerle piyasaya sunuldu. Tek ekranlı projeksiyon için tasarlanmış ve gelişmiş iş birliği teknolojileri ile donatılmış bu ürünler eğitim ve kurumsal amaçlı kullanım için idealdir.

MZ670 serisi uzun ömürlü ve düşük maliyetli performans sağlar. LCD teknolojisi ile birleştirilen lazer ışık kaynağı son derece yüksek 6500 lümen parlaklık ve üstün WUXGA görüntü kalitesi sağlıyor. Kompakt ve hafif gövdesi ultra sessiz çalışma (28 dB) için tasarlanmıştır, bu sayede izleyiciler sunucuya odaklanır.

MZ670 değiştirilebilir lensleri sayesinde herhangi bir toplantı odasında veya sınıfta kolayca kurulup kullanılabilir (PT-EZ770 serisi lenslerle uyumludur). İsteğe bağlı ET-WM300 kablosuz modül, MZ670'in iş birliği teknolojilerini birden fazla cihazdan 5 GHz kablosuz projeksiyon ve güvenli yayınla genişletir ve böylece bu birlikte çalışmayı daha kolay ve keyifli hale getirir.

İncelemeler
PT-RZ31K FINA Dünya Su Oyunları Şampiyonası'nda göz doldurdu

Budapeşte'de gerçekleştirilen 17. FINA Dünya Su Oyunları Şampiyonası'nın açılış töreni bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz en büyük projeksiyon yansıtma projemiz oldu. 50 adet PT-RZ31K ile Buda Kalesi'nin ön kısmını kaplayan 300 metre genişliğinde ve 30 metre yüksekliğinde bir alana nefes kesici görüntüler yansıtıldı.

180'den fazla ülkeden 3000'in üzerinde atleti bir araya getiren FINA Dünya Su Oyunları Şampiyonası dünyanın en büyük spor etkinliklerinden biri olmasının yanında Macaristan'ın bugüne kadar ev sahipliği yaptığı en büyük spor etkinliğidir. Başkentin farklı yerlerindeki mekanlarda gerçekleştirilen sahnelerle projeksiyon cihazları ile performans sanatçıları seyircilere keyif dolu iki saatlik bir gösteriye tanıklık etti.

Tören gösteri tasarımcıları eca2 ile iş birliği yapılarak oluşturuldu; 'muhteşem düşünceler' vaadini yaşama geçirmiş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Ekran için 10 projeksiyon konumu, 41 ton iskele ile teknik ve yaratıcı Panasonic uzmanlarından oluşan 50 kişilik bir ekip gerekti.

Uluslararası Ödüller
2018 InAvation Ödülü'nde finale kaldık, bize oy verin

Amsterdam'da ISE 2018'de gerçekleştirilecek bu yılın InAVation Ödüllerinde Teknoloji Kategorisinde iki Panasonic ürünü yer aldı.

AV endüstrisinin en iyilerinin ödüllendirildiği yıllık ödül töreninde Panasonic'in 1-2-1 mobil pazarlama çözümü olan LinkRayTM Dijital Görüntüleme Teknolojisi ödülüne, Panasonic'in rakipsiz 30.000 lümenlik SOLID SHINE lazer projektörü PT-RZ31K ise Eğlence/Canlı Etkinlik Teknolojileri ödülüne aday gösterildi

Profesyonel Ekran
InfraRed mi yoksa ShadowSense mi? Pazar gereksinimlerinize hangi dokunmatik ekran teknolojisi uyuyor?>>

Eğlenceden perakendeye, ulaşımdan eğitime kadar farklı pazarlar için farklı etkileşimli dokunmatik ekran çözümleri sunuyoruz. Peki ama en iyi teknoloji hangisi? Her şey müşterinin bütçesine, uygulamasına ve ekranın konumuna bağlı.

InfraRed Dokunmatik Teknolojisi oldukça düşük maliyetlidir ve yüksek tepki süresine sahiptir. Bu seçenek, "uygun maliyetli" bir çözüme ihtiyaç duyduğunuz, beyaz tahta işlevlerinden ve geniş ekranlardan yararlanmak istediğiniz eğitim ve KOBİ toplantıları için önerilir.

ShadowSense Dokunmatik Teknolojisi ise ışık müdahalesinden neredeyse hiç etkilenmez ve en parlak ortamlarda bile kullanılabilir. Parmak, kalem veya silgi arasında farkı algılayabilen ve kazara ekrana dokunulmasının görüntülediğiniz içeriği etkilemesini engelleyen gelişmiş giriş tanıma özelliği sağlar. ShadowSense ekranlar ayrıca kir, su damlaları ve sensörün engellenmesine karşı yüksek tolerans gösteren son derece sağlam ürünlerdir. Panasonic, ShadowSense'i dokunmatik ekranların 7/24 kullanılacağı ve sağlamlığın önem taşıdığı canlı eğlence, perakende ve ulaşım gibi alanlar için önerir.

İncelemeler
İlgi çekici öğrenim deneyimi Huddersfield Üniversitesi'nde kayda geçiyor

Huddersfield Üniversitesi kampüs genelinde büyük bir AV yenileme çalışmasının bir parçası olarak 112 adet AW-HE2 uzak kamera ve 37 adet PT-RZ370 projektör kullandı. Bu, AW-HE2'nin kaliteden ödün vermeden boyut, form faktörü ve değer açısından öncü bir ürün olduğunu ortaya koyuyor.

Üniversiteler son yıllarda, öğrencilere istedikleri zaman öğrenme, sınavlardan önce tekrar yapma ve dersin kaçırmış olabilecekleri bölümlerini geri dönüp yeniden izleme imkanı sunmaya çalıştıkları için ders kaydı sistemleri popülerlik kazandı.

Yerel Panasonic İş Ortağı Holdan ve kurucu RocheAV birlikte çalışarak Panopto kayıt/düzenleme yazılımı ile yeni Extron kontrol sistemini içeren eksiksiz bir ders kayıt çözümü sağlandı.

Bu ekipman öğrenim deneyimini iyileştirmenin yanında, akademik personele telefon üzerinden hızla ve kolayca teknik destek sağlama olanağı ile bakım maliyetlerinin ve ders kesinti sürelerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Eğitim Akademisi
Panasonic Visual Academy AVIXA'dan akreditasyon aldı

Kasım 2017'den itibaren herhangi bir Panasonic Visual Academy eğitim kursuna katıldığınızda AVIXA (daha önce InfoComm) tarafından yönetilen Sertifikalı Teknoloji Uzmanı ™(CTS®) için Yenileme Puanı kazanın.

Sertifikalı Teknoloji Uzmanı™ (CTS®) Programı önde gelen AV profesyoneli akreditasyonu olarak öne çıkmaktadır. 500'ü İngiltere'de olmak üzere dünya çapında 11.000'in üzerine CTS sahibi bulunmaktadır.

Artık Panasonic Ortağı olarak yalnızca Panasonic ürünleri ile ilgili daha iyi bilgi edinmekle kalmayacaksınız, aynı zamanda AV endüstrisindeki teknik yeterliliğinizi ve profesyonelliğinizi de kanıtlamış olacaksınız. Panasonic Visual Academy'ye katılmak ve CTS puanı kazanmak isteyen Panasonic ortaklarının, kendilerine ücretsiz çevrimiçi eğitim modülleri ve ürün bilgileri ile teknik dosyalardan oluşan eksiksiz bir kitaplığa erişim olanağı sağlayan Panasonic Ortak Programı'na kayıtlı olmaları gereklidir.

Eğitim Akademisi
Panasonic Visual Academy – yaklaşan eğitim tarihleri

Ekranlar ve projektörler için yaklaşan eğitim oturumlarımızın duyuruları yapıldı. Hemen kaydolabilirsiniz. Panasonic Academy eğitim platformundaki ilgili çevrimiçi kursları başarıyla tamamlayan Görsel Sistem Uzmanları'na yönelik yüz yüze Sertifikasyon Eğitimi kursları; ekranlar, projektörler ve en son teknolojilerimiz hakkında bilgi birikiminizi daha fazla zenginleştirecek.

Aralık eğitim takvimi:

• 12 Aralık 2017: Projektör: Görsel Uzman Sertifikasyonu - Projektörler

• 13 Aralık 2017: Görsel Gelişmiş Uzman Sertifikasyonu - Projektörler

• 14 Aralık 2017: Görsel Gelişmiş Uzman Sertifikasyonu - Ekranlar

Tüm eğitim oturumları küçük, uygulamalı ve interaktif gruplar şeklinde Wiesbaden’da bulunan European Training Centre’da (Avrupa Eğitim Merkezi) düzenlenecektir.

Panasonic Visual Academy ile ilgileniyor ve daha fazla bilgi edinmek veya yerinizi ayırtmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kaydolun.

Visual Solutions

Derslerinizi sunmak, kaydetmek ve paylaşmak için entegre bir çözüm

Eğitim, günümüzde erişime, her yerde öğrenime ve işbirliğine dayanıyor. Canlı videonun etkisi en iyi eğitim deneyimlerinin can damarı haline geliyor ve üniversiteler, yüksek okullar ile yüksek eğitim kurumları için yeni fırsatlar sunuyor.

Öğrencileriniz nerede olursa olsun, Panasonic yüksek eğitimi daha etkileşimli, esnek ve değerli hale getiren ilk tamamen entegre çözümü sunarak, en çok kullanılan ders kayıt sistemleriyle bağlantı kurmak için eksiksiz donanım sağlıyor.

 

Panasonic ekranları, projektörleri ve kameralarıyla birlikte Ders Kayıt Teknolojisi 2.0 herhangi bir ders içeriğini kaydetmeyi, yönetmeyi ve paylaşmayı kolay hale getirerek herkesin kolayca erişebilmesini sağlıyor. Öğretmenlerin ders sırasında değişiklik yapmasını ve dokunmatik etkileşimli ekran ile içeriğe not almasını sezgisel olarak sağlıyor. Bununla birlikte belge kamerası, sunum kamerası ve canlı kameralar dahil olmak üzere birden çok kaynağı, öğrencilere geniş bir ekranda muazzam ayrıntıların görüntülendiği 4K çözünürlükte yüksek kaliteli oditoryum projektörüne bağlayabilirsiniz.

Çevrimiçi görüntüleme için maksimum etkileşim sağlamak üzere eğitmeni sınıf içinde otomatik olarak izleyen otomatik takip kamerası ile birlikte geliyor.

Tamamen entegre, operatör gerektirmeyen bir ders kayıt çözümü kullanarak derslerin sunulması, kaydedilmesi ve paylaşılması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm içerikler dijital olarak yayınlanabilir ve kullandıkları cihazdan bağımsız olarak herkesin dilediği yerden kolayca ulaşabilmesi sağlanabilir. 

 


Panasonic'in Ders Kayıt Teknolojisi 2.0 ile her anı yakalayın:

 • Etkileşimli dokunmatik ekranı ile sunumda değişiklik yapın veya not alın
 • Otomatik algılama takibi ile sorunsuz ve ayrıntılı görüntüleme sağlar
 • Pahalı yayın ekiplerinin gerektirdiği kiralama masraflarını azaltın
 • Kolay kurulum ve çalıştırma BT müdahalesi gereksinimini ortadan kaldırır; bu sayede konuşmacının teknolojiye değil, derse odaklanmasını sağlar
 • 4K çözünürlükte çoklu ekran çıkışı ile yüksek kaliteli görüntüleme ve oynatma
 • Panopto yazılımı gibi piyasanın en çok kullanılan ders kayıt yazılımı ile tamamen uyumludur.

Her kurumun kendine özel amaçları, bütçesi ve BT gereksinimlerini var. Gelecekte size nasıl yardımcı olabileceğimizi anlayabilmek amacıyla sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.


YENİ AV GELECEĞİNDE DCU LAZERLERİ

Dublin City Üniversitesi, Panasonic lazer projeksiyon teknolojisinin lansmanını içeren, AV dönüşümü için kolları sıvadı. 

 

Panasonic AV teknolojisinin DCU'daki öğrenci deneyimini nasıl iyileştirdiğini ve öğrencilerin eğitimleriyle nasıl iç içe geçtiğini konu alan öykünün tamamını okumak için buraya tıklayın.

 

Vaka çalışmasının videosunu görüntüleyin 

Tüm Hakları Saklıdır Tesco Bilişim Hizmetleri © 2013